Mikrostránky

Mikrostránky - k čemu jsou dobré?

Publikační systém PS2 Možná jste někdy slyšeli výraz "mikrostránky", nebo mikroweby.
Co tedy mikrostránky jsou a k čemu jsou dobré?

Mikrostránky jsou ve své podstatě běžné webové stránky jako každé jiné, jsou však svým obsahem menší, více účelové a také povětšinou pouze jednostránkové, nebo jen o několika málo stránkách, myšleno tedy kategoriích webu. Mikrostránky jsou vhodné zejména k přímé propagaci jednorázového produktu, nebo zboží, které si svým charakterem zaslouží vlastní prezentaci na vlastní doméně II. případně III. řádu.

Mikrostránku lze vhodně použít jako podpůrnou stránku hlavních www stránek, pokud například nechceme míchat unikátní obsah hlavní webové prezentace, nebo i třeba ke krátkodobé propagaci nějaké akce, či produktu. Použití je dále také vhodné jako nepřímá podpora SEO optimalizace stránek pro vyhledávače. Další problematikou  použití mikrostránek se rozsáhleji zabýváme na našem weblogu.


Mikrostránky na našem systému PS2

Schema mikrostránky Nabízíme možnost vytvoření mikrostránky, nebo celé skupiny mikrostránek na naší vlastní unikátní platformě z rodiny software PS2 micro pro tvorbu webových stránek.
Prostřednictvím PS2 micro systému lze tedy efektivně vytvářet samostatně, nebo i celé rodinky mikrostránek jak na doménách druhého, tak i třetího řádu. Mikrostránky v rámci skupin lze mezi sebou účelově propojovat pomocí URL adres.

Pro vytváření textového obsahu (článků) je pro uživatele připraven jednoduchý a pohodlný HTML editor a možnost vkládání obrázků s vestavěnou prohlížečkou fotogalerií formou listování.
Samozřejmostí mikrostránek je plná podpora pro případnou seo optimalizaci, čistý, validní HTML5 kód a podpora responzivního (dynamického) zobrazení v mobilních zařízení, jako jsou chytré mobilní telefony a tablety.
A vite, že tyto stránky, které prohlížíte jsou právě mikrostránky postavené na PS2 micro? 


Realizace www mikrostránek

Řada našich zákazníků a to již několik let, využívá náš jedinečný systém pro tvorbu a provoz podpůrných webových mikrostránek. Naši klienti provozují rodinky PS2 Micro čítající zpravidla pět mikrostránek na doménách II. i III. řádu. Výjimkou nejsou rodinky obsahující 15 i více stránek, to vše v jediném hostingu a jediném společném uživatelském rozhraní, který umožňuje obsah mikrostránek pohodlně a on-line upravovat.
Za zmínku jako příklad je rodinka osmi mikrostránek pro společnost Protect Group a.s. zabývající se prodejem a výrobou pracovních pomůcek s velmi širokým sortimentem nabízeného zboží. Tento klient využívá mikrostránky k propagaci konkrétního zboží a k účelu vylepšení optimalizace stránek pro vyhledávače.

Mikrostránky JM Cruice Mikrostránky Chabera webdesign Mikrostránky Pracovní pomůcky Mikrostránky Linde MH Mikrostránky FASA mix

PS2 Micro | © 2002 - 2021 Chabera